Klanktegel om te informeren voor buiten

€ 56,00 incl. btw

Op uw aankoop zijn onze algemene voorwaarden van toepassing. Controleer uw bestelling en ingevulde gegevens nog even goed voordat u de bestelling afrondt

Wil je meer weten over onze producten, andere kleuren, materialen en tips ontvangen hoe je de ruimte toegankelijk kunt maken of wil je een gerichte offerte ontvangen? Neem dan contact met ons op

Deze klanktegel van Blinkink geeft de gebruiker informatie bij het aantikken met de stok en wordt gebruikt bij de entree van een gebouw, of bijvoorbeeld bij de wachtlocatie van een taxistandplaats. De puntjes op deze klanktegel zijn voelbaar, maar de tegel is ook hoorbaar, door de ingebouwde klankkast. 

type MTB-07

formaat 30x30x6,5cm

materiaal aluminium en zilverkleurig geanodiseerd.
oppervlak gestraald en voorzien van puntprofiel.

Deze tegel is geschikt voor plaatsing in een zandbed. Kun je de tegel niet verwerken in de ondergrond, dan is de aluminium klankplaat om te informeren een goed alternatief.

Prijzen zijn INCL. 21% BTW

ga terug